Навчальна евакуація у Вишнівському ЦТДЮ

14 травня 2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва була проведена навчальна евакуація для вихованців гуртків та студій, педагогічного колективу. До проведення навчання були залучені працівники Києво-Святошинського РВ ГУ ДСНС України у Київській області.

Провідний інспектор Києво-Святошинського РВ ГУ ДСНС України, майор служби цивільного захисту Вербицький Сергій Сергійович, проінформував про діяльність підрозділу, провів інструктаж з техніки безпеки, поводження з вогнегасниками, залучив вихованців до практичного відпрацювання евакуації з приміщення.

Провідний інспектор Києво-Святошинського РВ ГУ ДСНС України у Київській області, лейтенант служби цивільного захисту Діденко Вадим Васильович, провів співбесіду з дітьми, ознайомив з основними випадками виникнення пожежі у приміщенні, на вулиці, та діями, пов’язаними із знешкодженням вогню та збереження власного життя та здоров’я, звернув особливу увагу на заборону використання несправних електроприладів.

Також рятувальники нагадали про дотримання пожежної безпеки при використані пічного опалення та правила дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, нагадали номера екстрених служб.

Проведення профілактичної роботи серед дітей допомагає виховувати культуру життєдіяльності та вміння правильно поводитися у надзвичайних ситуаціях.

Оголошення

На сайті в розділі меню "Центр" додано сторінку "Фотогалерея". Там ви можете переглянути фото гуртків ВЦТДЮ. Згодом буде доданий розподіл за тематикою та фото різних заходів

Теми останніх новин

Підсумок Всеукраїнського конкурсу...

Запршуємо в гурток

Вітаємо!!!

оголошуеться добір...

«ІІ Всеукраїнський урок доброти»