«Таланти твої, Київщино!»

З метою реалізації обласного освітньо-виховного проекту з громадянсько-патріотичного виховання «Моя країна – Україна, Київщина – серце України» та популяризації національно-культурної спадщини українського народу, відродження інтересу до його етнокультурних цінностей, забезпечення духовної єдності поколінь, формування національної гідності, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молодіє 30 травня 2018 року у місті Бровари відбувся обласний фестиваль «Таланти твої, Київщино!». Символ фестивалю – 50-метровий Рушник Єднання, створений дітьми Київщини, заряджений теплом дитячих долонь і мріями про мир для України.

У феєричному дійстві прийняли участь колективи Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва: Народний фольклорно-етнографічний гурт «Барвінок», керівник – Гегельська Тетяна Василівна та Зразковий фольклорно-етнографічний гурток «Струмочок», керівник – Пантюк Анатолій Петрович.

Також у фестивалі взялиучасть переможці всеукраїнських учнівських олімпіад, члени МАН, юні спортсмени, дитячі художні колективи, юні художники та майстри народних ремесел.

Фестиваль пройшов у веселій, дружній атмосфері.

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Напередодні головного свята ...

Вітаємо!!!

УВАГА КОНКУРС

Підсумки VI Всеукраїнськоївиставки-конкурсу "Талановиті! Наполегливі! Успішні!"

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» за 2020 рік!