Випускний 2018

Випуск - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

8 червня у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва відбулася надзвичайна подія – випускний вихованців школи естетичного виховання для дошкільнят.

Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив центру творчості. Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, в адресу адміністрації заклад. Саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася директор центру творчості Стаменова Тетяна Анатоліївна, вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Випускникамбули вручені грамоти за сумлінне ставлення до навчання,наполегливість та старанність, а також подарунки і медалі.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи, тож бажаємо успіхів!!!

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Напередодні головного свята ...

Вітаємо!!!

УВАГА КОНКУРС

Підсумки VI Всеукраїнськоївиставки-конкурсу "Талановиті! Наполегливі! Успішні!"

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» за 2020 рік!