Літнє оздоровлення вихованців

Літнє оздоровлення вихованців

Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

Протягом червня-липня вихованці Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва та учні шкіл Вишневого мали змогу оздоровитися в санаторії «Косів» Івано-Франківської області, розташованого серед чарівної природи Прикарпаття. У канікулярний період директором Вишнівського центру творчості Тетяною Анатоліївною Стаменовою було організовано три двотижневі заїзди дітей.

Державний заклад «Спеціалізований (спеціальний) санаторій «Косів» - це лікувально-профілактичний заклад, який пропонує медичне лікування захворювань верхніх дихальних шляхів.

Цей курорт був заснований доктором А. Тарнавським в 1891 році. На передодні ДругоїСвітової війни тут було декілька унікальних за стилем будинків на 70 кімнат. В той час для відпочинку використовувалась спеціальна літня естрада і невеликі але зручні альтанки. В 1946 році цей заклад було відновлено, як державну медичну установу, а згодом було побудовано новий триповерховий корпус і школу. Та збереглись також декілька старих, але дуже гарних будиночків. В 1993 році санаторій визнано пам’ятником архітектури. На території здравниці ростуть дуже рідкісні дерева, завезені раніше з інших країн світу такі як, магнолія, кипарис, тюльпанове дерево, плющ, модрина.

Діти, під час відпочинку, пройшли безліч процедур, а саме: ароматерапію, масажі, тубус-кварц, дарсонваль, приймали хвойні ванни, мінеральну воду (за призначенням лікаря), пили фіто-чай, кисневу пінку, сік паростків пшениці, щоденно відвідували сольову кімнату, пройшли огляд у спеціалістів – дерматолога, стоматолога, отоларинголога, педіатра.

Окрім оздоровлення були організовані екскурсійні поїздки та походи: похід на Остру гору, водоспад Гук, джерело Св. Марії, Сірководневе джерело, відпочинок на березі річки Рибниця, поїздка до Садиби Св. Миколая, оглядова екскурсія по Івано-Франківську, відвідини музею Писанки у Коломиї. Сумувати не було коли – проводилися масові заходи, такі як: День іменинника, різноманітні майстер-класи, конкурсна програма «Два кораблі», святкове дійство «Ой на Івана, ой на Купала», конкурсно-розважальна програма «Таланти санаторію», спортивна гра «Веселі старти», конкурсно-розважальні програми «Міс санаторію» та «Містер санаторію», гра «Квест», конкурс «Я україночка» та інші. Долучилися до святкування Дня міста Косів, ярмаркували, відвідали фестиваль традиційного строю та одягу з етнічними мотивами «Лудинє».

Висококваліфіковані спеціалісти, відповідне медичне та діагностичне устаткування і м’який клімат зробили відпочинок приємним, а лікування успішним.

Запрошуємо на наступні літні канікули до здравниці дітей, віком від 9 років. Позитивні емоції, гарний настрій та активний відпочинок ми вам гарантуємо! За додатковою інформацією та для запису в групи звертайтеся за тел.096-827-54-46; 050-765-45-44; 093-734-81-07 Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва.

                                                  

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Напередодні головного свята ...

Вітаємо!!!

УВАГА КОНКУРС

Підсумки VI Всеукраїнськоївиставки-конкурсу "Талановиті! Наполегливі! Успішні!"

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» за 2020 рік!