«СЯЙВО ПЕРВОЦВІТІВ»

15 грудня 2018 року у місті Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Сяйво первоцвітів».

На сцені великої актової зали відбувалося справжнє творче дійство. Конкурсанти демонстрували свої таланти у різних номінаціях. Різнобарв’ям захоплювали народна та сучасна хореографія. Звучали різножанрові вокальні композиції.

Оцінювало конкурсантів шановне журі фестивалю, відомі артисти театру та кіно, видатні діячі культури і мистецтв України, викладачі Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, представники шоу бізнесу. У концертній програмі під назвою «Сяйво первоцвітів» взяли участь колективи та солісти із різних міст України.

Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва прийняв активну участь у фестивалі та зайняв призові місця. Народний фольклорно-етнографічний гурт «Барвінок», керівник – Тетяна Гегельська, виборов І місце у номінації вокал (народний спів). Хрипун Меланія вихованка вокального гуртка посіла І місце, Мартинів Таїсія отримала ІІ місце керівник – Олена Космина. Ольшанецька Каріна вихованка вокальної студії «Сузір’я» керівник – Олена Бігун, посіла ІІ місце.

Керівники були відзначені подяками організаторів фестивалю за високий професіоналізм, співпрацю та підтримку в популяризації, відродженні, збереженні та розвитку національної культури серед підростаючого покоління.

Вітаємо наших зірок та бажаємо подальших перемог!!!

 

 

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Поради психолога

Вітаємо !!!

Вітаємо учасників обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу “Український сувенір” 2020 р.!

13 листопада – Всесвітній день Доброти

Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»