Відкрите заняття гуртка «Паперопластика»

12 лютого 2019 року у гуртку «Паперопластика» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва на базі Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Черток В. В.) відбулося відкрите заняття на тему: «Створення паперового сердечка з квіткою в техніці орігамі». Процес складання в техніці орігамі не просто розвага, а засіб розвитку мислення, пам’яті, уваги і творчої уяви.

На занятті були присутні: директор Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Стаменова Т. А. та методист закладу Гончаренко Є. В.

Керівник гуртка розпочала роботу з ознайомлення дітей з орігамі, історією виникнення даного мистецтва. Наочно продемонструвала як правильно згинати папір по діагоналі, вертикалі, горизонталі, ретельно прогладжуючи лінію згину. Як надавати виробу відповідної форми, прикрашати його.

Вихованці гуртка створили об’ємне паперове сердечко з квіткою, оригінальній подарунок до дня св. Валентина. Подарунок, який буде вирізнятись своєю неповторність і буде існувати в одному екземплярі, що додає цінності їхній кропіткій роботі.

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Поради психолога

Вітаємо !!!

Вітаємо учасників обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу “Український сувенір” 2020 р.!

13 листопада – Всесвітній день Доброти

Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»