Свято 8 березня

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня.

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – пов’язане з жінкою.

Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували вихованці Школи естетичного виховання для дошкільнят. Цікаво, весело і піднесено пройшло свято. Ніжні слова про маму не лише українською, а й англійською мовою лунали з дитячих вуст, малята танцювали запальні таночки, співали мрійливі пісеньки. На заняттях з образотворчого мистецтва вихованці школи підготували власноруч подарунки, та в цей святковий день, вручили своїм найдорожчим.

Всіх присутніх в залі привітала директор закладу Тетяна Анатоліївна Стаменова, побажала щоб всі радісні моменти були як найдовше, і настрій завжди був як весняний день.

Свято не обмежилося лише виступами маленьких дошкільнят. До дітей в гості завітали незвичайні герої – Аліса та Кролик, які розважали енергійну малечу іграми та конкурсами.

Програма свята була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Оголошення

На сайті в розділі меню "Центр" додано сторінку "Фотогалерея". Там ви можете переглянути фото гуртків ВЦТДЮ. Згодом буде доданий розподіл за тематикою та фото різних заходів

Теми останніх новин

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків

гурток: " Паперопластика"

гра «Сокіл» («Джура»)

"Козацькими шляхами- 2019"

​Шанс на порятунок