"Козацькими шляхами- 2019"

XXIX традиційний Всеукраїнський скаутський збір-похід

"Козацькими шляхами- 2019"

З 8 по 12 травня 2019 року півтори тисячі молоді: дітей–школярів, скаутів, волонтерів, студентів, лідерів, активних дорослих, зібралися у п’яти таборах біля села Виграєва на Черкащині. До ХХІХ традиційного Всеукраїнського скаутського збору - походу "Козацькими шляхами- 2019", який пройшов під дивізом: «Час нових відкриттів!», долучилися і вихованці літературного гуртка «Ярінь» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, під керівництвом Наталії Миронівни Підлісняк.

Збір-похід "Козацькими шляхами" організувала Національна організація скаутів України та Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою виховання та розвитку дітей та молоді.

Від місця розташування табору до найближчого села – кілька кілометрів, навколо – ліс, поле та річка. Скаути розгортають табори у цій місцевості 29 років поспіль. Поміж дерев встановлені намети для учасників збору – походу з усієї України. Тут вони жили без гаджетів, вчилися рубати дрова, палити багаття та готувати їжу. А також весело та з користю для себе проводили час.

Цьогоріч на КШ відбувся Фестиваль стародавньої української кухні. Команда Вишнівського ЦТДЮ серйозно готувалася: обирали страву та пісню про одну із найулюбленіших страв українців - голубці, для конкурсу «В українця на тарілці», який весело пройшов на Шовковичній галявині. І, звичайно ж, стали переможцями, адже голубці вдалися на славу.

Дуже цікавою та захоплюючою для учасників збору-походу була творча локація «Арт-студія». Тут діти створювали вітальні листівки, брелки, об’ємні фігурки з паперу, магічні кулони та декоративні браслети, розмальовували еко-сумки, розписували гіпсові фігурки, також малювали мехенді та створювали Арт- стіну.

Безперечно, великою популярністю користувалася локація «Простір екстриму». Тут було багато цікавого: скеледром, і мотузковий парк, і каяки, і стрільба з лука. А для наймолодших учасників проводились спортивні естафети, настільні ігри та батут.

Але найвеселішими та найзапальнішими були вечори з піснями біля багаття, «Святкові вечорниці» та урочистий вечір «Твори майбутнє!».

Повні радісних спогадів, позитивних вражень та неперевершених яскравих емоцій діти щасливі повернулися додому. Усі чекають наступного року зустрічі на ювілейному тридцятому зборі –поході «Козацькими шляхами!» А на згадку залишилися світлини з друзями з КШ, як спогад про «Країну щасливого дитинства!».

Оголошення

На сайті в розділі меню "Центр" додано сторінку "Фотогалерея". Там ви можете переглянути фото гуртків ВЦТДЮ. Згодом буде доданий розподіл за тематикою та фото різних заходів

Теми останніх новин

З Днем міста, Вишневе

Культурний обмін

Творчий звіт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

Прощавай дитинство!

Увага батьки, наближається літо