Прощавай дитинство!

Красиві, схвильовані та трішечки сумні – вихованці Школи естетичного виховання для дошкільнят Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва з’явилися сьогодні у Центрі. Адже для них це дуже важливий день – перший у житті випускний! Це початок відповідального етапу в житті та прощання з дитинством.

В цей особливий день підтримати та привітати свою малечу прийшли мами, тата, бабусі, дідусі і всі найрідніші та найдорожчі. З посмішками на вустах та сльозами на очах батьки висловили найщиріші слова подяки педагогічному колективу та директору закладу, котрі стали для них справжньою родиною.

Дітлахи, які вже у вересні стануть першокласниками, як завжди дивували та зачаровували своїми талантами присутніх – віршами, піснями, таночками.

Урочистою та хвилюючою стала мить нагородження випускників. Директор ВЦТДЮ Тетяна Анатоліївна Стаменова вручила дипломи, медалі та подарунки.

 

Оголошення

На сайті в розділі меню "Центр" додано сторінку "Фотогалерея". Там ви можете переглянути фото гуртків ВЦТДЮ. Згодом буде доданий розподіл за тематикою та фото різних заходів

Теми останніх новин

Творчий звіт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

Прощавай дитинство!

Увага батьки, наближається літо

Запрошення

Шаховий турнір