«ІІ Всеукраїнський урок доброти»

БО «БФ «Щаслива лапа» пропонує закладам загальної середньої освіти та професійно-технічним навчальним закладам долучитись 2-4 жовтня 2019року до проведення«ІІ Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (відзначається 4 жовтня).

Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист №4/1978-19 від 20.09.19).

Матеріали для проведення уроку викладені в методичному посібнику БО БФ «Щаслива лапа» – «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який можна завантажити за посиланням –goo.gl/kTBoVP.Посібник схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України №22.1/12-Г-454 від 02 липня 2018року). Крім посібника на сайті викладені тематичні методичні розробки, а саме конспекти квесту, просвітницько-виховного заходу, настільна гра та ін.

Після проведення «уроку доброти» з метою підведення підсумків заходу просимо до 07жовтня 2019року надіслати на електронну поштуbioetika@happypaw.uaнаступну інформацію: назва навчального закладу, область, місто, кількість проведених «уроків доброти» та фотографії процесу проведення (з одного уроку надсилається 1 фото).

За результатами проведення уроків доброти2 жовтня 2019року буде зафіксовано новий рекорд України – «Найбільша кількість уроків добра» (в разі підтвердження проведення більш ніж 6 542 уроків 2 жовтня 2019року).

Якщо навчальний заклад має бажання не лише долучитись до проведення«Всеукраїнського уроку доброти», але й стати учасником встановлення нового рекорду та отримати електронний сертифікат учасника, необхідно:

1. Заповнити заявку на участь у встановленні рекорду за посиланням (до 01.10.19 р.) –https://bit.ly/2YWj1G4.

2. Провести «уроки доброти»2 жовтня2019року.

3. Зробити фотографії проведення уроків та надіслати їх на електронну адресу –bioetika@happypaw.ua(до 05.10.19 р.).

За кожні 10 зарахованих уроків школа зможе безкоштовно отримати 1 настільну освітньо-пізнавальну гру «Happy paw» від БФ "Щаслива лапа" та ТМ «Purina». Якщо в навчальному закладі менше 10 класів, то для отримання гри уроки мають бути проведені в усіх класах.

Більш детальну інформацію про«ІІ Всеукраїнський урок доброти»можна дізнатись в розділі новини на сайті –https://happypaw.ua/ua/news/one/385.

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Підготовка до школи

​Чергові досягнення «Show Dance Club»

Вітаємо з присвоєнням педагогічних звань!

Майстер-клас

Україна – це ми!