Україна – це ми!

З Днем Соборності, Україно! Великий дар Божий – Життя… І тоді, коли п’ємо смачне молоко, і тоді, коли відламуємо запашну шкоринку золотавої хлібини, скропленої потом та створеної працею рук людських…Земле, дай нам свої сили вирости здоровими і щасливими! – саме такими словами привітав УкраїнуВладислав Черняк, вихованець фотогуртка «Like» Вишнівського ЦТДЮ, переможець обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу-фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!».

Конкурс проводиться з метою активізації національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, формування у них активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу – фотовиставки «Україна – це ми!» Владислав Черняк (керівник Наталія Юріївна Терещенко) здобув І місце з фотороботою «Божий дар!».

Вітаємо та бажаємо перемоги і у Всеукраїнському заочному конкурсі-фотовиставці «Україна – це ми!».

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Свідоцтва про позашкільну освіту ...

Ukraine&Europe

з Днем захисту дітей!

Вітаємо!!!

​І знову вручення Свідоцтва про позашкільну освіту!