​Готуємось до Великодня

#підчаскарантину наші дії у протидії коронавірусу

Керівник гуртка «Паперопластика» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Валентина Володимирівна Черток продувжує звітувати, про роботу гуртка під час карантину. «Ось вже місяць, як ми працюємо дистанційно…і всі виснажились морально і фізично…Все важче зацікавити дітей на відстані, не вистачає «живого спілкування»: жартів, приємних розмов, а головне руху та свіжого повітря… І все ж таки ми працюємо! Дуже вдячна батькам, які невпинно допомагають діткам працювати вдома. З свого боку намагаюсь давати завдання вихованцям в різних техніках паперокручення, щоб кожна дитина мала змогу вибрати собі роботу до снаги. Оскільки наближається Великдень, більшість робіт у нас саме на Великодню тематику».

Спільними зусиллями педагога, вихованців та батьків виготовлені та подані фото роботи для онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня».

Для цього конкурсу підготовлений майстер-клас керівником гуртка https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=fDyL7naRFxM&feature=emb_logo.

Вітаємо всіх з прийдешнім святом великодня!

  

 

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

​2021 Працюємо творчо креативно

​Зроби Годівничку Врятуй Пташину

​Соборна Вільна Самостійна

​#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину

​Зроби Годівничку Врятуй Пташину