Пишаємося здобутками нашої вихованки

  Протягом 2019-2020 навчального року вихованка гуртка “Хенд-мейд” Аріна Андросова, під керівництвом Марини Локотей неодноразово брала участь у різноманітних конкурсах міського, районного, обласного, Всеукраїнського та навіть Міжнародного рівнів. Не зважаючи на те, що Аріна займається у гуртку лише рік, вже досягла високих результатів своєї творчої діяльності.

  Навіть під час карантину, у вільний від навчання час, дівчинка розвивала свій творчий потенціал. Брала участь у обласній родинній онлайн-етноакції “Дитинства пісня Великодня”. Отримала грамоту за участь у Всеукраїнському дистанційному фестивалі “Творча весна”.

  У червні вихованка стала лауреатом ПершогоДистанційного Міського Багатожанрового Інтернет фестивалю-конкурсу#FEST_FUTURE_STEP_2020.

  Аріна переможниця обласного етапу Всеукраїнської виставки конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край” в номінації “Декоративно-ужиткове мистецтво”, після чого її робота була напрвлена до Українського державного центру позашкільної освіти, де вона отримала диплом ІІ ступеня.

  За результатами IIINTERNATIONALCOMPETITIONforartistsSOLOVIOVART вихованка гуртка «Хенд мейд» стала лауреатом І премії.

  Пишаємося здобутками юної зірочки Вишневого та бажаємо подальших перемог!

  •   

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Запрошуємо на гурток

Комунальний заклад «Палац культури і мистецтв» Вишневої міської ради.

Підготовлюємось до школи

З днем народження...

Ласкаво просимо!!!