Творчий звіт Вишнівського ЦТДЮ

Детальний фото-звіт за посиланням

28 травня 2016 року вихованці Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва звітували перед мешканцями, гостями міста, батьками і друзями на великій сцені в центрі Вишневого. Для закладу творчий звіт є традиційним, але цьогоріч він набув масштабності, адже вихованці центру творчості продемонстрували свої таланти і вміння здобуті за рік в рамках проведення Міжнародного дня захисту дітей перед громадськістю міста.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, талановиті діти зібрали масу глядачів і розважали концертною програмою протягом майже двох годин.  Захід відкрили вихованки театру барабанщиць під керівництвом Алли Хомицької. Програма була досить насиченою: дебютували на великій сцені міста вихованці школи естетичного виховання для дошкільнят; молодша, середня і старша групи хореографічного колективу «Адажіо» під керівництвом Яни Романюк; вокальний ансамбль «Сузір’я» під керівництвом Олени Бігун; власні вірші зачитали вихованці літературної студії «Ярінь» під керівництвом Наталії Підлісняк;

 чарівним співом зворушила глядачів вихованка вокального гуртка Яковенко Лана під керівництвом Олени Купрієнко; запальний танок виконали вихованці гуртка «Бальна хореографія» під керівництвом Ігоря Парубця; естрадний жартівливий номер про кохання продемонстрували вихованці зразкового лялькового театру «Чарівна скринька» під керівництвом Тетяни Попович та Анжели Вікторівни; керівники вокальних гуртків Олена Космина та Неоніла Горбенко теж представили своїх співочих вихованок.

До гостей і батьків вихованців центру творчості, наприкінці святкування, звернулася з привітаннями і словами вдячності за підтримку і розуміння директор Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Стаменова Тетяна Анатоліївна.

Молоде покоління надзвичайно талановите, тож наше завдання розкривати і розвивати ці таланти, підтримувати і надавати змогу втілювати дитячі мрії в життя.

Детальний фото-звіт за посиланням

Оголошення

На сайті в розділі меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Канікули на лазурному побережжі Італії та Франції

Анонс Фотовиставка «День-2019»

Вітаємо з перемогою!!!

Конкурс «Право очима дитини»​

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ