Творчий звіт Вишнівського ЦТДЮ

Детальний фото-звіт за посиланням

28 травня 2016 року вихованці Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва звітували перед мешканцями, гостями міста, батьками і друзями на великій сцені в центрі Вишневого. Для закладу творчий звіт є традиційним, але цьогоріч він набув масштабності, адже вихованці центру творчості продемонстрували свої таланти і вміння здобуті за рік в рамках проведення Міжнародного дня захисту дітей перед громадськістю міста.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, талановиті діти зібрали масу глядачів і розважали концертною програмою протягом майже двох годин.  Захід відкрили вихованки театру барабанщиць під керівництвом Алли Хомицької. Програма була досить насиченою: дебютували на великій сцені міста вихованці школи естетичного виховання для дошкільнят; молодша, середня і старша групи хореографічного колективу «Адажіо» під керівництвом Яни Романюк; вокальний ансамбль «Сузір’я» під керівництвом Олени Бігун; власні вірші зачитали вихованці літературної студії «Ярінь» під керівництвом Наталії Підлісняк;

 чарівним співом зворушила глядачів вихованка вокального гуртка Яковенко Лана під керівництвом Олени Купрієнко; запальний танок виконали вихованці гуртка «Бальна хореографія» під керівництвом Ігоря Парубця; естрадний жартівливий номер про кохання продемонстрували вихованці зразкового лялькового театру «Чарівна скринька» під керівництвом Тетяни Попович та Анжели Вікторівни; керівники вокальних гуртків Олена Космина та Неоніла Горбенко теж представили своїх співочих вихованок.

До гостей і батьків вихованців центру творчості, наприкінці святкування, звернулася з привітаннями і словами вдячності за підтримку і розуміння директор Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Стаменова Тетяна Анатоліївна.

Молоде покоління надзвичайно талановите, тож наше завдання розкривати і розвивати ці таланти, підтримувати і надавати змогу втілювати дитячі мрії в життя.

Детальний фото-звіт за посиланням

Оголошення

На сайті в розділі меню "Центр" додано сторінку "Фотогалерея". Там ви можете переглянути фото гуртків ВЦТДЮ. Згодом буде доданий розподіл за тематикою та фото різних заходів

Теми останніх новин

Творчий звіт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

Прощавай дитинство!

Увага батьки, наближається літо

Запрошення

Шаховий турнір