Випускний у школі естетичного розвитку для дошкільнят

Кінець навчального року… Мабуть, всі діти чекають його з нетерпінням. Для дошкільнят це зустріч з безтурботним літечком, веселощі, активний відпочинок, а для старших - урочиста подія, яка несе за собою безліч ідей, думок про шлях у доросле шкільне життя.

30 травня у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва відбулася надзвичайна подія – випускний вихованців школи естетичного розвитку для дошкільнят. 

Діти, які впродовж двох років, день у день з натхненням і бажанням здобути нові знання переступали поріг закладу, в останній раз зайшли чомусь трішечки сумними, бо, мабуть, вже розуміють, що це свято у стінах центру творчості для них прощальне. Та тільки-но вони побачили своїх вчителів, які навчали їх читати, писати, малювати, співати і танцювати – їхні оченята засяяли від радощів. Святково одягнені, з посмішками на вустах випускники влаштували незабутнє свято – розповідали віршики, співали, танцювали.

Не обійшлося святкування і без привітання директора. Тетяна Анатоліївна вручила кожному випускнику грамоту за сумлінне ставлення до навчання,наполегливість та старанність, а також пам’ятні подарунки і медалі.

Відтепер вони вже не дошкільнята, скоро їх гордо можна буде називати школярами! Оголошення

На сайті в розділі меню "Центр" додано сторінку "Фотогалерея". Там ви можете переглянути фото гуртків ВЦТДЮ. Згодом буде доданий розподіл за тематикою та фото різних заходів

Теми останніх новин

З Днем міста, Вишневе

Культурний обмін

Творчий звіт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

Прощавай дитинство!

Увага батьки, наближається літо