Випускний у школі естетичного розвитку для дошкільнят

Кінець навчального року… Мабуть, всі діти чекають його з нетерпінням. Для дошкільнят це зустріч з безтурботним літечком, веселощі, активний відпочинок, а для старших - урочиста подія, яка несе за собою безліч ідей, думок про шлях у доросле шкільне життя.

30 травня у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва відбулася надзвичайна подія – випускний вихованців школи естетичного розвитку для дошкільнят. 

Діти, які впродовж двох років, день у день з натхненням і бажанням здобути нові знання переступали поріг закладу, в останній раз зайшли чомусь трішечки сумними, бо, мабуть, вже розуміють, що це свято у стінах центру творчості для них прощальне. Та тільки-но вони побачили своїх вчителів, які навчали їх читати, писати, малювати, співати і танцювати – їхні оченята засяяли від радощів. Святково одягнені, з посмішками на вустах випускники влаштували незабутнє свято – розповідали віршики, співали, танцювали.

Не обійшлося святкування і без привітання директора. Тетяна Анатоліївна вручила кожному випускнику грамоту за сумлінне ставлення до навчання,наполегливість та старанність, а також пам’ятні подарунки і медалі.

Відтепер вони вже не дошкільнята, скоро їх гордо можна буде називати школярами! Оголошення

На сайті в розділі меню "Центр" додано сторінку "Фотогалерея". Там ви можете переглянути фото гуртків ВЦТДЮ. Згодом буде доданий розподіл за тематикою та фото різних заходів

Теми останніх новин

Творчий звіт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

Прощавай дитинство!

Увага батьки, наближається літо

Запрошення

Шаховий турнір