#2021 працюємо творчо креативно

#2021працюємотворчокреативно

#ВЦТДЮ

Що таке подорожі? Для чого люди подорожують? Навіщо нам паспорт, кредитна картка, квитки, страховка. Ознайомитися із фінансовою культурою та правилами під час подорожей. Закріпити знання про грошовий обмін. Розвивати творче мислення та сенсорику під час виготовлення іграшкових валіз для подорожі... Все це можливо на заняттях гуртка "Фінансова грамотність".

#2021працюємотворчокреативно

#ВЦТДЮ

Робота гуртків та студій Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва у період посилення обмежувальних заходів не зупиняється, натомість організовано навчання в он-лайн режимі зі зворотнім зв’язком.

Вихованка вокальної студії “Сузір’я” ВЦТДЮ Анна Савченко (керівник Олена Бігун) дистанційно вдосконалює свої вокальні здібності та ділиться результатом своєї роботи.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вітаємо юних натуралістів!

КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провів обласний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»!

У номінації “Краща поробка” І місце здобула вихованка гуртка “Паперопластика” ВЦТДЮ Злата Олійник, керівник - Валентина Черток.

У номінації “Краща годівничка” ІІ-гі місця отримали вихованки гуртка “Чарівна Петриківка” ВЦТДЮ Аріна Козиненко та Єлизавета Гонор, керівник - Ольга Максименко.

Вітаємо юних натуралістів! Бажаємо подальших творчих успіхів!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#2021працюємотворчокреативно

#ВЦТДЮ

Вихованці театру-мініатюр "Дзвіночок" Семеній Олексій та Семеній Оксана під керівництвом Людмили Бухтіярової під час дистанційного навчання розучують мініатюрки П.Глазового.

Творчість Павла Глазового — гірка й прекрасна правда про нас самих. Його гуморески роблять людей щасливішими, а вихованці ВЦТДЮ заряджають позитивом і нас.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вітаємо!!!

Вихованки гуртка “Паперопластика” ВЦТДЮ Єва Марченко та Яна Вібла під керівництвом Валентини Черток взяли участь у IV Міжнародному дистанційному фестивалі мистецтв “YULA Spring Fest”. Дівчатка отримали дипломи за І місця з елементами ручної роботи, медалі та кубки. А також розфарбовки, як подарунок від організіторів конкурсу.

_____________________________________________________________

#2021працюємотворчокреативно

#ВЦТДЮ

Вихованці ансамблю “STAR VOIСЕ” разом з керівником Мариною Горбатовою невпинно вдосконалюють свої вокальні здібності он-лайн: виконують вправи-поспівки на мелізми, опору дихання, вправи на дикцію, артикуляцію, вібрато та інші.

_____________________________________________________________

Натхнання не згасає

Вихованка гуртка “Паперопластика” ВЦТДЮ Єва Марченко під керівництвом Валентини Черток долучилася до участі у дистанційному Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв "Моя територія натхнення".

Жюрі конкурсу високо оцінили техніку виконання, творчу індивідуальність та майстерність, оригінальність розкриття теми, колірне рішення та естетичну цінність роботи “Песик Кексик”.

Єва нагороджена Дипломом І ступеню та медаллю. Валентина Володимирівна отримала подяку від організаторів конкурсу.

Щиро вітаємо та бажаємо, нехай натхнення не згаса, а ідеї переповнюють!

_____________________________________________________________

“Talent Fest”

Самоосвіта керівника – найважливіше завдання, робота над яким дозволяє йому впровадити в дію весь свій творчий потенціал, максимально повно використовувати свої можливості й здібності.

Незважаючи на складні умови сучасного життя, директор Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Тетяна Стаменова пройшла ряд онлайн семінарів, вебінарів та тренінгів, один із яких проводила Кафедра позашкільної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова та Міжнародна асоціація позашкілької освіти.

Тетяна Анатоліївна стала учасником Методологічного семінару з позашкільної освіти, on-linе відкритої лекції «Ігрова практика як ефективний спосіб охоплення учнів закладами позашкільної освіти» та отримала сертифікат.

Центр освітніх інновацій та творчості “Гармонія” провів Х Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкур мистецтв “Talent Fest”.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

ВІТАЄМО!!!

Вихованка вокальної студії “Сузір’я” ВЦТДЮ Ярина Тихончук під керівництвом Олени Бігун розкрила свій творчий потенціал та стала Лауреатом І ступеня та отримала оригінальні нагороди від організаторів фестивалю-конкурсу. Ярину привітала заступник директора ВЦТДЮ Аліна Мотрич.

Чергові досягнення спонукають до розвитку творчості та виховують художньо-естетичний смак.

 

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

УВАГА КОНКУРС

#2021 працюємо творчо креативно

Учасниками події стали найкращі та найкреативніші педагоги

Вітали з весною

​Віра в себе дарує справжні ДИВА!