в умовах надзвичайних ситуацій...

#2021працюємотворчокреативно

#ВЦТДЮ

Усі повинні пам’ятати, що від правильних дій і поведінки залежить життя та здоров’я як у повсякденному житті, так і в умовах надзвичайних ситуацій.

Важливим етапом роботи цивільного захисту у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва є проведення у гуртках та студіях виховних бесід, уроків цивільної оборони, вікторин, перегляди відеофільмів на відповідну тематику, відпрацювання вихованцями практичних навичок, аби побачити реальну готовність учасників навчального процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації, навчити дітей відповідати за власне і чуже життя та здоров’я, впевнено почуватися при будь-яких обставинах і приходити на допомогу іншим.

Відповідно до плану заходів з цивільного захисту у закладі був проведений конкурс малюнку, метою якого було практичне закріплення у пам’яті дітей змісту отриманих знань та формування навичок правильної поведінки в екстримальних ситуаціях. До участі активно долучилися вихованці гуртків та студій Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва.

  

   

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Шалений двіж

День рятівника

Бальна хореографія

Запрошуємо на навчання

Оголошення