День захисників і захисниць України відзначили у Центрі творчості

День захисників і захисниць України відзначили у Центрі творчості

Напередодні Дня захисника України для вихованців Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва відбулося інтелектуально-розважальне шоу “Хто зверху?”.

Учасники розваг - дві команди, вихованців ВЦТДЮ: команда хлопчиків та команда дівчаток. Головна тема гри - “Козацтво й наша ненька Україна”. Гра складалася з 5 раундів: “Пазли”, “Вікторина”, “Художій”, “Обмін ролями” та “Еліас”. В перервах між раундами звучали привітання від творчих колективів закладу. Вихованці театрального гуртка під керівництвом Сергія Матвейчука підготували мініатюру “Про козаків”, розігрів учасників команд та глядачів флеш-моб від студії сучасного танцю “AURORA”, під керівництвом Марини Бичек, вокальне привітання пролунало від вихованки вокального гуртка “Сузір’я” Дар’ї Кругляківської, керівник Олена Бігун, театр мініатюр “Дзвіночок” під керівництвом Людмили Бухтіярової представив мініатюру “Козацька розмова”. Зал зібрав і вболівальників - вихованців гуртків та студій, їх друзів, батьків.

Боротьба за перемогу була цікава та насичена.

У фіналі головний суддя, заступник директора Оксана Донцова, визначила команду-переможця за набраними балами і нею стала команда справжніх козачок, чарівних дівчаток! Хлопці в свою чергу, як справжні джентельмени, підтримали своїх суперниць. Всі учасники отримали подарунки.

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Семінар лідерів

[Конференція] Освіта проти насильства: профілактика та реагування

10 речей, які не можна змушувати робити дитину

«Музей – це бінокль в історію»

Софія Старовойт нагороджена званням Лауреата І ступеня