Другий етап пролонгованих курсів підвищення фахової кваліфікації

27-28 жовтня 2021 року на базі Вишнівського ліцею “Ідеал” КНЗКОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” відповідно плану роботи провів другий етап пролонгованих курсів підвищення фахової кваліфікації для керівників гуртків, методистів, завідувачів відділів, заступників директорів та директорів позашкільних навчальних закладів.

Фахівці Інституту післядипломної освіти: Гаврилюк Валерій Юрійович, методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти, Галашевська Світлана Вікторівна, завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти, Винарчук Тетяна Миколіївна, методист відділу моніторингу якості освіти, Власова Валерія Гаврилівна, методист відділу предметів художньо-естетичного циклу провели практичні і теоретичні заняття з метою підвищення кваліфікації педпрацівників та професійного розвитку відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

Слухачі, в свою чергу, вдячні науково-педагогічним працівникам Інституту за комфортні умови проходження навчання, високий рівень проведення актуальних і змістовних занять.

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

Семінар лідерів

[Конференція] Освіта проти насильства: профілактика та реагування

10 речей, які не можна змушувати робити дитину

«Музей – це бінокль в історію»

Софія Старовойт нагороджена званням Лауреата І ступеня