«Музей – це бінокль в історію»

Для вихованців творчого гуртка «Любимо рідний край» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва керівник гуртка Френчко Людмила Іванівна провела екскурсію до Боярського краєзнавчого музею з відвідуванням виставки художниці Валентини Плахотнюк.

Мета відвідин - формування національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, прищеплення шанобливого ставлення до культури, забезпечення духовної єдності поколінь, виховування любові до краси, що нас оточує, до творів мистецтва.

Краєзнавчий музей – місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Саме там відчувається зв’язок із багатьма поколіннями людей, що жили упродовж багатьох років на нашій рідній землі. В музеї багато документів і книг, які розповідають про історію Боярки і всього регіону, видатних людей краю. Музей, як величезна чарівна скринька, зберігає незвичайну коштовність – час, що живе у вигляді музейних предметів, створених людиною.

Діти отримали унікальну можливість поглибити знання про історичні події минулих часів на території рідного краю, почули розповідь про героїзм воїнів та мирних жителів під час Другої світової війни. Адже важливий момент - це спостереження об’єкта під керівництвом екскурсовода. При звичайному огляді, як правило, сприймаються тільки зовнішній вигляд об’єкта. При показі його екскурсоводом не тільки спостерігається об’єкт, а й відбувається його аналіз.

Музейні експозиції радують око. У всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи фотохудожників, скульпторів, живописців - всіх тих, кого повною мірою можна назвати творцями історії.

Також вихованці відвідали виставку картин відомої художниці Валентини Плахотнюк. Свою виставку майстриня назвала “ Вібрації радості “. Діти побачили живописну квіткову філософію. Екскурсовод Аліна Третяк відмітила: “Про цю красу, зображену на полотні, говорити важко. Її просто бачиш. На нас дивляться ніби не намальовані, а живі квіти. Ця краса, настільки майстерно передана, що постійно хочеться бути серед цих квітів, від яких, здається, відчувається навіть аромат”.

Усі отримали незабутні враження від екскурсії.

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для використанні у роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

З Днем соборності України!

Позашкілля за здоровий спосіб життя!

День соборності України

«Право очима дитини»

В рамках обласного управлінського проєкту "Педагогічний кластер "Metod Lab: майданчик професійної майстерності"