В рамках обласного управлінського проєкту "Педагогічний кластер "Metod Lab: майданчик професійної майстерності"

В рамках обласного управлінського проєкту "Педагогічний кластер "Metod Lab: майданчик професійної майстерності" творча група Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва розробила методичний проєкт "Педагогічний дизайн: траєкторія професійного розвитку педагога". І ось розпочався етап його реалізації - відбувся перший семінар-практикум для педагогічних працівників Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва. Олександр Мисько,

керівник гуртка “Інформатика” допоміг керівникам гуртків та студій закладу оволодіти практичними навичками створення інтерактивних презентацій.

Адміністрація Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва висловлює подяку партнеру проєкту, директору Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Володимиру Плахотнюку за надану можливіть провести семінар-практикум в належних умовах на високому рівні.

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для використанні у роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

З Днем соборності України!

Позашкілля за здоровий спосіб життя!

День соборності України

«Право очима дитини»

В рамках обласного управлінського проєкту "Педагогічний кластер "Metod Lab: майданчик професійної майстерності"