Вітаємо!


28 лютого відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019» .

У конкурсі взяли участь 26 керівників гуртків із закладів позашкільної освіти Київщини, серед яких і керівник історико-краєзнавчого гуртка нашого закладу Алла Андріївна Вовчок.

За підсумками роботи журі у Номінації «Керівники гуртків туристко-краєзнавчого напряму» (туристко-краєзнавчий та туристко – спортивні профілі) Алла Андріївна посіла почесне ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою!

_______________________________________________________________

Підведено підсумки обласного етапу ...

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» – 2019

На обласний етап «Космічні фантазії» – 2019 було подано близько 400 робіт у номінаціях «Література, журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Музичне мистецтво».

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» ІІІ місце здобув вихованець гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва - Погорілий Володимир за роботу «Космічна ракета» (керівник – Левченко Світлана Василівна).

________________________________________________________________

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

МОЗ України

ВІТАЄМО!!!

Свято 8 Березня

ВІТАЄМО!

Вітаємо!!! «Космічні фантазії» - 2020