Вітаємо!

Вітаємо !!!

28 лютого відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019» .

У конкурсі взяли участь 26 керівників гуртків із закладів позашкільної освіти Київщини, серед яких і керівник історико-краєзнавчого гуртка нашого закладу Алла Андріївна Вовчок.

За підсумками роботи журі у Номінації «Керівники гуртків туристко-краєзнавчого напряму» (туристко-краєзнавчий та туристко – спортивні профілі) Алла Андріївна посіла почесне ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою!

_______________________________________________________________

Підведено підсумки обласного етапу ...

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» – 2019

На обласний етап «Космічні фантазії» – 2019 було подано близько 400 робіт у номінаціях «Література, журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Музичне мистецтво».

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» ІІІ місце здобув вихованець гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва - Погорілий Володимир за роботу «Космічна ракета» (керівник – Левченко Світлана Василівна).

________________________________________________________________

Оголошення

На сайті в розділі меню "Центр" додано сторінку "Фотогалерея". Там ви можете переглянути фото гуртків ВЦТДЮ. Згодом буде доданий розподіл за тематикою та фото різних заходів

Теми останніх новин

Творчий звіт Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

Прощавай дитинство!

Увага батьки, наближається літо

Запрошення

Шаховий турнір