Освітянський фронт. У Київській області відбулася зустріч за круглим столом «Позашкільна освіта в умовах воєнного стану.

Освітянський фронт. У Київській області відбулася зустріч за круглим столом «Позашкільна освіта в умовах воєнного стану: безпечне освітнє середовище як складова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти».
Команда управління Державної служби якості освіти у Київській області за підтримки Державної служби якості освіти України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова в змішаному (офлайн / онлайн) форматі провела зустріч за круглим столом, у якій взяла участь директорка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Тетяна Стаменова.
В ході проведення семінару були обговорені загальні питання організації заходів цивільного захисту, створення безпечних
умов для учасників освітнього процесу; надані практичні рекомендації закладам позашкільної освіти щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та налагоджено тісну співпрацю, адже тільки спільними зусиллями ми допоможемо дітям реалізувати здібності та творчий потенціал, дамо можливість відкритого доступу до якісної позашкільної освіти.