Історико-мистецький центр "Стара школа"

6 жовтня 2017 року у селі Тарасівка, Києво-Святошинського району, гостинно відчинив свої двері історико-мистецький центр «Стара школа».  Ми також завітали на чудову, живописну виставку нашої дорогої та талановитої колеги, керівника Зразкового художнього гуртка «Образотворче мистецтво», та просто чудової жінки - Кубар Надії Ананівни.

Душевну та невимушену атмосферу створила завідувач центру, гарний історик та краєзнавець Сизон Валентина Борисівна зачарувавши всіх гостей розповідями про село та його видатних мешканців. І саме цього дня про талановиту художницю, відданого педагога та керівника гуртка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва - Кубар Надію Ананівну.

  • Поруч з авторськими роботами художниці були розміщені і кращі роботи її талановитих зірочок, переможців конкурсів різних рівнів, вихованців гуртка «Образотворче мистецтво»
  • До привітання долучилися голова села Сизон Володимир Григорович, адміністрація Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, друзі, колеги та улюблені доньки Надії Ананівни. Свої музичні вітання дарували вокальні гурти «Хутір» та «Горлиця». 
  • Вітаємо ще раз нашу колегу з гарною виставкою, бажаємо творчих злетів, наснаги, та ще довгих років такої плідної але цікавої праці.

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

​#2021 працюємо творчо креативно

​#2021 працюємо творчо креативно

в умовах надзвичайних ситуацій...

​#2021 працюємо творчо креативно

#2021 працюємо творчо креативно