Єкскурсія до країни професій

  • 26 жовтня 2017 року вихованці гуртка «Господарочка» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва на базі Святопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Добровольської Галини Василівни відвідали першу в Україні країну професій KidsWill, де понад 30 ігрових станцій, на яких вихованці гуртка освоїли різні професії і навчилися чомусь новому. Та найбільшою популярністю користувалася станція повара, де гуртківці показали свої вміння і навички, засвоєні на заняттях гуртка. На час їм довелося стати дорослими і самостійними: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші і витрачати їх на свій розсуд.
  • Головна мета екскурсії виконана! Гуртківці мали можливість проявити себе з різних сторін, отримали максимально повне уявлення про існуючі професії, переконалися, що вони обрали вірний шлях, вступивши до гуртка «Господарочка». Незабутні враження, веселощі і гарний настрій – результат відвідин країни професій KidsWill!

             

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

​#2021 працюємо творчо креативно

​#2021 працюємо творчо креативно

в умовах надзвичайних ситуацій...

​#2021 працюємо творчо креативно

#2021 працюємо творчо креативно