Прощавай дитинство!

Красиві, схвильовані та трішечки сумні – вихованці Школи естетичного виховання для дошкільнят Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва з’явилися сьогодні у Центрі. Адже для них це дуже важливий день – перший у житті випускний! Це початок відповідального етапу в житті та прощання з дитинством.

В цей особливий день підтримати та привітати свою малечу прийшли мами, тата, бабусі, дідусі і всі найрідніші та найдорожчі. З посмішками на вустах та сльозами на очах батьки висловили найщиріші слова подяки педагогічному колективу та директору закладу, котрі стали для них справжньою родиною.

Дітлахи, які вже у вересні стануть першокласниками, як завжди дивували та зачаровували своїми талантами присутніх – віршами, піснями, таночками.

Урочистою та хвилюючою стала мить нагородження випускників. Директор ВЦТДЮ Тетяна Анатоліївна Стаменова вручила дипломи, медалі та подарунки.

 

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

УВАГА КОНКУРС

#великдень на Київщині 2021

#великденьнакиївщині2021

#великденьнакиївщині2021

#великденьнакиївщині2021