Канікули на лазурному побережжі Італії та Франції

В період осінніх канікул Вишнівським центром творчості дітей та юнацтва було організовано тур для вихованців закладу, їх рідних та друзів. Вже стало традицією мандрувати Європою під час канікул. Це дає можливість збагатити свої знання, сформувати інтереси, розширити світогляд, культурно та з користю провести дозвілля.

За програмою ми розпочали свій активний відпочинок із відомого курорту – Мішкольц Тапольца, де відвідали печерні купальні. Після чого скуштували справжній Угорський гуляш в місті Егер.

Цього річ осінь бавить нас теплом і сонячною погодою. Так і зустрів нас Грац (Австрія). Тут відбулася пішохідна екскурсія, знайомство з історією, визначними пам’ятками міста.

Італія… Нема в світі країни, більш пристосованої для відмінного відпочинку, яскравих вражень, повного релаксу і невтримних веселощів, ніж Італія. Такої щільності архітектурних шедеврів, найбагатших музеїв, величних краєвидів, гастрономічних делікатесів і дивовижних видовищ ми не бачили більше ніде…

Непередбачувані емоції ми отримали в парку атракціонів Гардаленд у місті Гарда – третьому по популярності розважальному парку в Європі. Пройшли по вулицям, де колись жили і любили Ромео і Джульєтта у Вероні; де виріс Христофор Колумб у Генуї. Незабутні враження отримали під час прогулянки на катері по маршруту Санта Маргерита–Портофіно – перлина узбережжя Лігурійського моря.

Ніцца, Монако, Монте-Карло – розташовані на лазурному побережжі Франції. Неможливо підібрати слів, щоб розповісти про побачене. Емоції переповнюють! Недарма говорять: «Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути».

Також ми відвідали у Грассі парфумерну фабрику «Фрагонар». Побачили весь процес виготовлення парфумерії, мали змогу придбати обрані аромати.

В черговий раз ми переконалися, що у світі стільки всього нового і цікавого, невідомого і захоплюючого, екстремального і хвилюючого, романтичного і ніжного…

 

 

 

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

УВАГА КОНКУРС

#великдень на Київщині 2021

#великденьнакиївщині2021

#великденьнакиївщині2021

#великденьнакиївщині2021