Козацькими шляхами

З 5 по 9 травня 2017 року на Черкащині відбувся ХVІІ Всеукраїнський збір-похід"Козацькими шляхами" (КШ)! У заході взяли участь вихованці літературної студії «Ярінь» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, під керівництвом Наталії Миронівни Підлісняк.

Проходив цей грандіозний збір-похід , як і кілька років поспіль , у мальовничій місцевості, біля села Виграїв, Корсунь-Шевченківського району, Черкаської області.

Цьогорічні «Козацькі шляхи» були цікавими та захоплюючими. Багато веселих ігор, майстер – класів, тренінгів та квестів. А ще конкурс бутербродів, каші та солодощів, приготованих на КШ. Незабутньою та цікавою на випробування для нашої групи «Ярінь» стала «Нічна гра» у якій з 24 команд молодша команда посіла ІІІ місце, а з 22 дорослих команд ми зайняли І місце. Для молодших учасників цікавою була гра «Фортовка», всі учасники виконуючи завдання на станціях отримували смайлики, які потім обмінювали на подарунки. А ще середня група із задоволенням грала в «Ажіотаж», де також здобула перемогу. Цікаві тренінги та спортивні змагання також запам’ятаються учасникам КШ, діти отримали нові знання та вміння. Із захопленням відвідували зарядку та лінійки, внутрішньотаборові заходи, співали піні біля вогнища, спілкувалися. 

Та найдушевнішою, улюбленою для всіх стала наша традиція останнього прощального дня «Вечірня свічка» , яку, до речі, ми проводимо щороку, а ввела цю традицію, яку полюбили наші учасники, керівник гуртка «Лідери самоврядування» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Галина Миколаївна Бондаренко. Ще хочеться сказати що ті учасники, які ходили з нею ще 10 років тому, підтримують традицію і ходять з нами і зараз, допомагаючи як волонтери. Учасники, які ходять три роки і більше отримали звання «Зубреня КШ», їх у нас вже 7 чоловік, а 4 учасники отримали звання «Зубр 4 ступеня», це ті, хто відвідує КШ 5 років і більше. Усі дуже здружилися, тому з сумом розлучалися, та з нетерпінням уже чекають наступного року, щоб знову зустрітись на «Козацьких шляхах» та весело, цікаво та пізнавально провести час.

Оголошення

На сайті в розділі "Важливо" додано меню "УВАГА важлива інформація" керівникам гуртків для у використанні в роботі. Також: в меню "Центр" додано сторінки з інформацією "Протидія БУЛІНГУ" та "вакансії ВЦТДЮ"

Теми останніх новин

УВАГА КОНКУРС

#великдень на Київщині 2021

#великденьнакиївщині2021

#великденьнакиївщині2021

#великденьнакиївщині2021