Нарада працівників Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва

28 вересня відбулася нарада працівників Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва за участі представників Управління освіти Вишневої міської ради. З вступним словом до колективу звернулася директорка Центру творчості Тетяна Стаменова. Тетяна Анатоліївна представила гостей – директорку Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлану Сушко та психолога ЦПРПП Олесю Коротинську. У своїй промові пані Світлана акцентувала увагу на умови роботи закладів позашкільної освіти в умовах воєнного стану.

Заступник директора Оксана Донцова проаналізувала роботу Центру творчості за минулий рік та визначила пріоритетні завдання на 2022-2023 навчальний рік. Заступник директора Аліна Мотрич проінформувала працівників щодо атестації в поточному навчальному році. Подякувала колегам за допомогу в організації та проведенні пролонгованих курсів для працівників позашкільної освіти та вчителів загальноосвітніх закладів, які займаються гуртковою роботою, не лише у нашій громаді, а й для колег з Боярської та Софіївської ТГ.

Протягом наради демонструвалися відеоролики про роботу гуртків та студій ВЦТДЮ в умовах довоєнного та воєнного часу. Підбірку відеоробіт презентувала культорганізатор ВЦТДЮ Марина Білецька.

В ході наради Тетяна Анатоліївна нагородила працівників грамотами за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток позашкільної освіти та з нагоди 35-тиріччя закладу. Також були вручені грамоти вихованцям ВЦТДЮ від Управління освіти ВМР за участь у конкурсах, які Центр творчості організовував у громаді.

В свою чергу колектив Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва висловив слова вдячності директору ВЦТДЮ Тетяні Стаменовій за підтримку, розуміння та привітав з Днем працівника освіти.