![](https://vctdu.in.ua/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F03%2F3.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%22%2C%22%7D&hash=55cd64c4)
Нарада працівників Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва
28 вересня відбулася нарада працівників Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва за участі представників Управління освіти Вишневої міської ради. З вступним словом до колективу звернулася директорка Центру творчості Тетяна Стаменова. Тетяна Анатоліївна представила гостей – директорку Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлану Сушко та психолога ЦПРПП Олесю Коротинську. У своїй промові пані Світлана акцентувала увагу на умови роботи закладів позашкільної освіти в умовах воєнного стану.
Заступник директора Оксана Донцова проаналізувала роботу Центру творчості за минулий рік та визначила пріоритетні завдання на 2022-2023 навчальний рік. Заступник директора Аліна Мотрич проінформувала працівників щодо атестації в поточному навчальному році. Подякувала колегам за допомогу в організації та проведенні пролонгованих курсів для працівників позашкільної освіти та вчителів загальноосвітніх закладів, які займаються гуртковою роботою, не лише у нашій громаді, а й для колег з Боярської та Софіївської ТГ.
Протягом наради демонструвалися відеоролики про роботу гуртків та студій ВЦТДЮ в умовах довоєнного та воєнного часу. Підбірку відеоробіт презентувала культорганізатор ВЦТДЮ Марина Білецька.
В ході наради Тетяна Анатоліївна нагородила працівників грамотами за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток позашкільної освіти та з нагоди 35-тиріччя закладу. Також були вручені грамоти вихованцям ВЦТДЮ від Управління освіти ВМР за участь у конкурсах, які Центр творчості організовував у громаді.
В свою чергу колектив Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва висловив слова вдячності директору ВЦТДЮ Тетяні Стаменовій за підтримку, розуміння та привітав з Днем працівника освіти.
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1024x768.jpg)
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1024x768.jpg)
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-1024x768.jpg)
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-768x1024.jpg)
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1024x768.jpg)