Військово-патріотичний напрям

  • Головна
  • Військово-патріотичний напрям

Військово-патріотичний напрям позашкільної освіти – напрям, який забезпечує належний рівень підготовки вихованців (учнів і слухачів) до військової служби, виховання патріотичних почуттів та громадянської відповідальності.

Вихованці наших військово-патріотичних гуртків готуються до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”). Гуртки організовують роботу з патріотичного виховання дітей та молоді на прикладах історичних подій становлення Української державності, героїки визвольних рухів, українського козацтва тощо. Відомо, що за Козацької доби державотворчі процеси на українських землях були найбільш послідовними і дали світові перші зразки демократичного устрою суспільства, а на історичну арену вийшла велика кількість видатних державних діячів, організаторів військової справи, подвижників української духовності, які сповідували кращі принципи європейського лицарства та глибоко шанували українські народні традиції і звичаї.

Саме героїчні подвиги українського народу та видатні особистості і їх діяльність мають стати прикладами для наслідування дітьми, молоддю, усіма громадянами нашої країни. У рамках гурткових занять проходить підготовка до проведення масових заходів: туристські походи, краєзнавчі експедиції, екскурсії, змагання, вікторини, конференції,  проводяться тематичні вечори. Діти проходять інструктажі з техніки безпеки.