Вітаємо з високими результатами!
Український Державний Центр Позашкільної Освіти провів Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді “За нашу свободу”, присвячений Дню захисника України в онлайн-форматі. За підсумками журі
І місце посів Товстенко Андрій в номінації “Образотворче мистецтво” за роботу “Оберіг” та ІІІ місце за роботу “За нашу свободу” (керівник – Тетяна Верес).
ІІІ місце виборола Андросова Аріна в номінації “Поезія” за вірш “Щасливе майбутнє”. Вітаємо переможців з високими досягненнями!
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/321609783_550861673600437_1171768929544702448_n.jpg)
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/321611198_1497952157281387_6877995008759522221_n.jpg)
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/321746741_1255686471645678_4906995510268812686_n.jpg)