![](https://vctdu.in.ua/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2023%2F03%2F337897862_617304386433122_7093551553335480919_n.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%22%2C%22%7D&hash=dbfbd275)
МК “Топ-десять вправ з акторської майстерності”
27 березня у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва відбувся майстер-клас «Топ десять вправ з акторської майстерності» для дітей Вишневої територіальної громади.
Захід провів досвідчений педагог, керівник гуртка «Акторська майстерність» ВЦТДЮ Сергій Матвейчук.
Потрапивши вперше на майстер-клас і познайомившись з керівником діти вирішили відвідувати гурток, якісно проводити своє дозвілля, розвивати свої акторські здібності.
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/337407718_584606726729176_5348593442660081327_n-1024x768.jpg)
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/337897862_617304386433122_7093551553335480919_n-1024x768.jpg)
![](https://vctdu.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/338164992_638254494981281_2622055390511419048_n-1024x768.jpg)