![](/wp-content/themes/yootheme/cache/b9/photo_2024-04-26_09-47-34-b9aa1710.jpeg)
«Моя Україно!»
Добруцьку Тетяну, ученицю Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої територіальної громади Бучанського району, ВІТАЄМО!!! З перемогою – І місце у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний) у номінації «Експериментальне фото, фоторобота “Наслідки”. Робота Тетяни пройшла всі етапи від територіального до Всеукраїнського.
Тетяночко, вітаємо з перемого. Бажаємо невичерпного творчого потенціалу та нових здобутків! Пишаємося тобою!!!