Skip to main content

ТЕАТР МОДИ – ДИЗАЙН ОДЯГУ

Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва запрошує у гурток «Театр моди – Дизайн одягу» всіх, хто бажає знайти свій неповторний стиль, розробляти сучасні моделі одягу, виготовляти та представляти їх на сцені.

Театр моди – це особливий вид мистецтва, який поєднує у собі два напрямки: дизайн одягу та сценічне мистецтво, на які й орієнтована програма роботи гуртка “Театр моди – Дизайн одягу»

Навчання основам дизайну костюму відіграє провідну роль. На заняттях гуртка діти отримують знання та навики з історії моди та костюму, з композиції костюму, матимуть уявлення про основні техніки оздоблення одягу, навчаються виконувати оздоблювальні техніки, опрацьовують журнали мод, вивчають структуру тканини, а також познайомляться з різноманітними художніми техніками та основами колористики, що є невідємною базою для дизайну одягу.

Вивчення основ сценічного мистецтва допомагає здійснити театралізований показ колекції (шоу), що має постановочний характер. Театралізований показ костюмів передбачає вивчення основ дефіле, акторської майстерності, сценічного руху та пластики.

Завдання гуртка – спрямувати розвиток уміння вільно, творчо застосовувати та вдосконалювати знання і навики, які сприяють формуванню творчої особистості.

Якщо ти мрієш стати видатним дизайнером, створювати власний одяг та підкорити світові подіуми, чекаємо на тебе.

Години роботи гуртка ТЕАТР МОДИ – ДИЗАЙН ОДЯГУ

 • Вівторок

  15:30 – 16:15
  16:20 – 17:05

 • Четвер

  15:30 – 16:15
  16:20 – 17:05

 • Керівник гуртка
  Стаховська Ніколь Володимирівна
 • Вікова група:
  8 – 17 років
 • Заняття проходять на базі закладу:
  Вишнівський ліцей “Основа”